Współpraca

Interesuje Cię współpraca? Masz pomysł na kooperację? Napisz do mnie na kontakt@nieplanowanepodroze.pl Może wymyślimy coś razem, jakiś spontan czy nieplanowaną podróż..? Odezwij się, jeśli masz jakieś sugestie, pomysły lub chcesz zareklamować swój produkt czy usługę. Jestem otwarta na propozycje i dłuższą współpracę.

Cieszę się, że zainteresował Cię mój blog i znalazłeś/znalazłaś potrzebne wskazówki czy porady górskie lub podróżnicze. W zamian chętnie napiję się kawki, dlatego tutaj możesz mi ją postawić. A kawka z pewnością postawi mnie na nogi przy pisaniu kolejnych artykułów na bloga.

Ponadto, jeśli jesteś w trakcie zdobywania Korony Gór Polski to na pewno przyda Ci się mapa Polski z możliwością wpisywania dat i kolejnych numerów zdobytych szczytów. Super mapa dla zdobywcy Korony Gór Polski jest dostępna tutaj. Może być prezentem dla góroholika lub pamiątką dla Ciebie czy dziecka. Wpisywanie dat i numerków jest motywujące, co ułatwi Ci zdobycie górskich szczytów i pozwoli uwiecznić wspomnienia. Mapa w formie plakatu 50x70cm potrzebuje honorowego miejsca na ścianie. Pochwalcie się zdobyciem KGP!